Redders van het regenwoud
| Primair Onderwijs |
| Verstandelijke beperking |
| Speciaal onderwijs |
| Anderstaligen/NT2 |
| € 425 tot € 650 |
| Kindervoorstelling |
| Geschikt voor: 4 tot 11 jaar |
Laatste recensies
https://youtu.be/Urr_WwkwgX0?si=mxLnuXPJJDVOn0u0
Redders van het regenwoud
Met prachtige levensgrote poppen, muziek en live percussie spelen we een spannend verhaal over het oerwoud.
Het verhaal
Pien uit Holland reist naar de andere kant van de wereld om in het regenwoud van alles te onderzoeken. Daar sluit ze vriendschap met Pico, die er al zijn hele leven woont. Hij leert haar van alles en Pien vindt het allemaal fantastisch, maar dan verschijnt Señor Cigarro, die alle bomen in het woud wil laten omkappen om er een luxe villa te bouwen.
Dat mogen ze niet laten gebeuren!
Pico en Pien gaan samen met de dieren uit het oerwoud de strijd aan met Cigarro.
Hoe kunnen ze samen het regenwoud redden?
Interactie:
Einddans samen met de kinderen: Na afloop dansen we samen met de kinderen de Apendans.
Leeftijd: 4-12 jaar
Duur: 45 minuten.
De Apendans duurt ongeveer 5 minuten
Daarna kunnen kinderen de poppen ontmoeten. De mogen de poppen voorzichtig aanraken en een handje of een knuffel geven.
Poppenspel: Alice Ruijters en Milka Kuchler
Muziek en live geluidseffecten en percussie: Marc Spee of Luc Willekens
Geluid en licht:
Wij brengen onze eigen geluidsinstallatie mee en we gebruiken onze eigen zendmicrofoons als nodig.
De zaal hoeft niet echt verduisterd te worden. Wij brengen een gekleurde theaterlamp en een kleine lamp mee, om een magische sfeer te creëren en als aanvulling op het daglicht.
Prijzen voorstellingen* seizoen 2025-2026:
Eenmalige voorstelling: 650 euro
Twee voorstellingen op een dag: 850 euro
*Alle bovengenoemde prijzen zijn excl. reiskosten (0.25 cent per kilometer vanaf Amsterdam) en BTW 9 %
Voor België zijn de reiskosten in overleg, met een startbedrag van 100 euro.
Theater Compagnie Alice speelt de volgende voorstellingen:
(U krijgt de meeste voorstellingen van ons te zien wanneer U op deze website als zoekopdracht Alice invult.)
Nieuw: Aap zoekt de lente 3-6 jaar
Schaap 3-7 jaar
Aap en de Groeibloem 3-6 jaar
Rikkie en Bruno en de plasticzee 4-10 jaar
Redders van het regenwoud 5-12 jaar familievoorstelling
Thuis op de wereld 6 -12 jaar familievoorstelling
Sterren van de zee 5-12 jaar familievoorstelling
Rikkie en Bruno redden de Noordpool 4-10 jaar
Rikkie en Bruno redden Kerstmis 4-10 jaar
Odysseus! 12+ (voortgezet onderwijs en theaters)
Over Theater Compagnie Alice
Wij spelen voorstellingen met veel grote en ook een aantal kleine poppen en muziek. De voorstellingen gaan meestal over de natuur en over hoe wij als mens omgaan met de wereld om ons heen.
In Redders van het regenwoud proberen twee kinderen samen met de dieren het regenwoud te redden, in Rikkie en Bruno en de plastic zee gaan de twee dieren op zoek naar het plasticmonster in de zee en in Thuis op de wereld ontmoet een Nederlands kind drie andere kinderen die wonen op plekken in de wereld die bedreigd worden door de gevolgen van de veranderingen in het klimaat.
We spelen spannende en fantasierijke verhalen, die ondersteund worden door live muziek met veel verschillende percussie-instrumentjes. De poppen worden allemaal met veel zorg en geduld met de hand gemaakt door Alice Ruijters.
Laat de artiest weten wat je van de voorstelling vond en schrijf een recensie!
Recensies
Contactformulier
Vul het onderstaande formulier in om contact op te nemen met de artiest. Je kunt normaal gesproken binnen enkele dagen een reactie verwachten.