Laat je meeslepen door de magie van de clown – zijn spel, zijn muziek, zijn humor, zijn hart. Een voorstelling om verliefd te worden.

Verliefd op Truusde Wondere Wereld van een Clown

Een vrolijke, heerlijk gekke schoolvoorstelling vol muziek, clownerie, pantomime en maskerspel.
Laat je meeslepen door de magie van de clown – zijn spel, zijn muziek, zijn humor en zijn hart.

Heb je wel eens eieren zien vliegen? 
Of een dirigent door zijn podiumpje zien zakken?
Wat gebeurt er als 2 oude muzikanten met elkaar ruzie maken, en hun instrumenten als wapens gebruiken?
En hoe dan, een roltrap op toneel?
En is die andere nou echt zo dom… of ben jij gewoon zó slim?
Op wie ben jij verliefd? Wij op Truus!
Maar wie is Truus eigenlijk?
Ze krijgt in elk geval een mega grote roos van ons.

Voor meer info: Verliefd op Truus
Contact: a.h@on.nl
Prijs: € 850,- en 2e op dezelfde dag: € 550,-

Opnieuw heeft de internationaal werkende mimeclown Arno Huibers met zijn muzikale maatje Paul van der Heijden een pracht van een schoolvoorstelling gemaakt.

Arno Huibers Theaterproducties biedt al meer dan 40 jaar fantasierijke theatervoorstellingen vol humor en muziek. Je zou hem clown kunnen noemen.

Vrolijk en toegankelijk visueel theater met bijzondere muziek, geschikt voor alle kinderen met welke culturele achtergrond dan ook. Of het nu om een feest, jubileum, jaarviering, afscheid of reguliere schoolvoorstelling gaat, of om theater of buurthuis, binnen of buiten, onze voorstellingen laten kinderen en begeleiders genieten op het puntje van hun stoel. 

Het muzikale deel neemt de conservatorium geschoolde collega Paul van der Heijden voor zijn rekening, op tal van bijzondere instrumenten zoals bezem, veger en blik :o) maar ook op vibrafoon en andere percussieiunstrumenten.

Met meer dan 40 jaar ervaring in het maken en spelen van theater in tientallen landen en culturen kennen Arno Huibersen Paul van der Heijden de kracht en betekenis van theaterspel voor het kind als geen ander. 

Speelplekken Wij spelen op school voor het primair onderwijs van groep 1 t/m 6 en voor theaters, buurthuizen en ook festivals. De voorstellingen zijn niet geschikt voor braderiën, kinderfeestjes of in een luidruchtige omgeving.

Lesbrieven zijn voor bijna iedere voorstelling beschikbaar met eenvoudige door iedere leerkracht uit te voeren spelopdrachten.

Contact via a.h@on.nl

Laat de artiest weten wat je van de voorstelling vond en schrijf een recensie! 

Contactformulier

Vul het onderstaande formulier in om contact op te nemen met de artiest. Je kunt normaal gesproken binnen enkele dagen een reactie verwachten.

 

Vul een datum in voor de activiteit.

Ja ik schrijf me in voor de updates en ontvang de laatste nieuwtjes over kindertheater