Ga direct naar hoofdinhoud

De zandtekenaar strooit, veegt en tekent prachtige beelden in het zand. Van seizoensthema's tot klassieke verhalen: elk verhaal ontstaat voor je ogen en verdwijnt weer. Betoverend om naar te kijken en zelf te proberen.

Seizoensthema’s, (sint, kerst, pasen), Assepoester,  De Gelaarsde Kat en: Karel ende Elegast

Zandtekenen is een verhaal om naar te kijken en ook om zelf te doen… 

Welkom in de fascinerende wereld van de Zandtekenaar. De Zandtekenaar strooit, veegt en schuift met hand en zand op een imposante lichtbak. Zo creëert de Zandtekenaar levensechte zandschilderijen en verhalen. De Zandtekenaar tekent en vertelt de volgende verhalen: 1001 Nacht (6 minuten en leuk voor de bovenbouw), Assepoester, Erik of het klein insectenboek, het kerst-en paasverhaal, Sint, De Gelaarsde Kat en Karel ende Elegast, een wereldberoemd spannend Nederlands oorspronkelijk ridderavontuur …..

Theater in School

Theater in School

Theater in School (TIS) is een impresariaat voor schoolvoorstellingen voor kinderen/ leerlingen in de leeftijd van 4-18 jaar (Primair- Voortgezet- en Middelbaar Beroepsonderwijs).

Het impresariaat vertegenwoordigt professionele gezelschappen uit alle theaterdisciplines, die educatie bewust onderdeel maken van hun voorstellingen.

Van klaslokaal tot speelzaal, van aula, gymzaal tot theaterzaal. In slechts 4 stappen kan een school, een cultuurpunt (intermediair) of theater een voorstelling boeken. Veel voorstellingen hebben eigen lesmateriaal of er is verdieping mogelijk middels aanvullende workshops.

Bekijk profiel

Boek deze voorstelling

Vul onderstaand formulier in en Theater in School neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Uw gegevens

Over de voorstelling

Nog geen datum bekend? Geen probleem, laat dit veld dan leeg.
Voer een nummer in van 1 tot 9999.

Met het indienen van de aanvraag ga je akkoord met het verwerken van bovenstaande persoonsgegevens. Lees onze privacyverklaring.