Een voorstelling met de kinderen in de hoofdrol, speciaal voor onderbouw en speciaal onderwijs.
” In de wei ligt een ei..helemaal stil. de zon is lekker warm en straalt op het ei. Van wie zou dat ei zijn? “
Lekker meespelen/ naspelen onder leiding van verteller en meespeler Tante Thee.
Duur voorstelling: 1 uur max.
Speelplek: speelzaal
Kosten: €300 excl. reiskosten a 21 ct p/km & 9% btw.
Meerdere voorstellingen op 1 dag mogelijk.
max. Aantal deelnemers: 30 kinderen.
Voor beschikbaarheid en andere vragen kun je een bericht sturen.
Dagdeel met meerdere kortere voorstellingen (bijvoorbeeld tijdens een evenement) : uitkoopsom €600 excl. reisk. & 9% btw
Tante Thee Theater
Met haar voorstellingen op lokatie, dus op kinderdagverblijven, peutergroepen, groepen 1 en 2 van de basisschool en op evenementen heeft Tante Thee Theater al menig kinderhart gestolen.
Samen muziek maken, zingen, dansen en natuurlijk "theeleuten" uit het mega-grote theeservies; een voorstelling die onvergetelijk is voor de kleintjes (en de groten!)
Tante Thee speelt als geen ander in op haar publiek, groot of klein, maakt grapjes en zingt bekende en (nog) onbekende liedjes met gitaar en ukelele.
Ze brengt ook instrumentjes mee, dus kan iedereen gezellig meedoen!
Deze meespeelvoorstelling is ook uitermate geschikt voor kinderen met een beperking!
“Tante Thee staat bekend als top-improvisator op het gebied van kindertheater; geen groep is hetzelfde, dus geen voorstelling is hetzelfde. Het lezen van haar publiek is een kunst die zij tot in de puntjes beheerst. Haar voorstellingen zijn altijd doordrenkt van woordenschat, herhaling, muziek en humor. Kinderen in elk niveau kunnen écht meedoen, worden geactiveerd en betrokken bij de voorstelling. Fijne bijkomstigheid is, dat de prijzen ook nog betaalbaar zijn;-)” Bekijk profielBoek deze voorstelling
Vul onderstaand formulier in en Tante Thee Theater neemt zo snel mogelijk contact met u op.
