Direct boeken

Laatste recensies

Circus Alfabet is een kleurrijke voorstelling over hoe bijzonder het is als letters ineens betekenis krijgen, als woorden verhalen worden en als er nieuwe werelden voor je opengaan.

Circus Alfabet

Bibi gaat vandaag niet naar school. De juffen en meesters hebben een studiedag. Iedereen moet werken, behalve Buurman Zonneveld. Vroeger paste Buurvrouw Zonneveld, Anky, altijd op Bibi, maar zij is er niet meer. Zou Meneer Zonneveld op haar kunnen passen?

Bibi vindt het stom dat ze niet naar school kan. Ze kan nét lezen en vindt het fantastisch! Overal om zich heen ontdekt ze woorden, verhalen, nieuwe werelden! Maar dan merkt ze iets: Buurman Zonneveld kan helemaal niet zo goed lezen. De letters zijn voor hem zwarte spaghetti op een wit bord, zwierende acrobaten in het circus.

Bibi snapt het niet: hoe kun je leven zonder te lezen? Zonder alle verhalen die in boeken zitten? Zonder het “hartenboek” vol herinneringen dat Anky voor hem schreef? Bibi besluit hem te helpen.

Circus Alfabet is een kleurrijke voorstelling over hoe bijzonder het is als letters ineens betekenis krijgen, als woorden verhalen worden en als er nieuwe werelden voor je opengaan. Speciaal voor kinderen van groep 3 en 4 die net zelf ervaren hoe geweldig lezen is, en voor alle ouders die dit bijzondere moment mee willen vieren.

 

Soort project: voorstelling in theater of op school

Tijdsduur: 45 min (35 min voorstelling en 10 min meet + greet)

Doelgroep: groep 3, 4 en ouders/verzorgers

Max. aantal deelnemers: 90

PRIJS: 1 voorstelling per dag €995,- 
2 voorstellingen per dag €1350,- 
3 voorstellingen per dag €1750,-

Prijzen zijn excl. btw en excl. reiskosten

Theatergroep Zwerm maakt en speelt educatieve voorstellingen voor Primair, Voortgezet en Speciaal Onderwijs, voor alle niveaus.

De voorstellingen van Theatergroep Zwerm gaan over actuele maatschappelijke thema’s als Social Media, Internet, genotmiddelen, pesten, liefde, puberen, groepsdruk, seksualiteit, vriendschap en grenzen stellen.

De leerlingen zitten bij de voorstelling rondom en bevinden zich in dezelfde verbeelde ruimte als de personages. Zo is er veel interactie met de leerlingen en zitten ze er meteen helemaal in.

Na de voorstelling is er een interactief nagesprek. De acteurs van Theatergroep Zwerm zijn dan gespreksleiders. Zij worden hier intensief in getraind. Daardoor zijn ze goed in het creëren van een veilige sfeer, zodat iedereen de ruimte krijgt om deel te nemen aan een eerlijk en open gesprek over deze spannende onderwerpen.

De voorstellingen en de interactieve nabespreking zijn een fijne basis om aan te kunnen refereren in de lessen over bijvoorbeeld seksuele vorming, Mediawijsheid en burgerschap.

Laat de artiest weten wat je van de voorstelling vond en schrijf een recensie! 

Contactformulier

Vul het onderstaande formulier in om contact op te nemen met de artiest. Je kunt normaal gesproken binnen enkele dagen een reactie verwachten.

 

Vul een datum in voor de activiteit.

Ja ik schrijf me in voor de updates en ontvang de laatste nieuwtjes over kindertheater